Svadba2019-05-03T12:51:58+00:00

Živá hudba na Vašu svadbu

Živá cimbalovka na svadbu

Chystáte svadbu? Gratulujeme Vám 🙂 Nie je nič krajšie, ako pripravovať sa na svoj deň D, ktorý sa pre mnohých stane jedným z najkrajších dní v živote. Zaručene si želáte na svadobnej hostine vynikajúcu zábavu a aby ste sa Vy aj hostia do sýta vytancovali, vyspievali a poriadne zabavili.

Zavolajte si na to nás, hudobnú skupinu na svadbu Slančíkovci. Sme profesionáli v tejto oblasti, živú hudbu a s ňou aj perfektnú zábavu sme priniesli na množstvo svadieb. Pri rozhodovaní sa, či zvoliť na svadbu živú hudbu alebo nie sa zamyslite nad tým, že ten deň si už pravdepodobne nezopakujete a investícia do živej hudby sa Vám vráti v podobe krásnych spomienok aj o desiatky rokov neskôr.

Repertoár svadobnej kapely Slančíkovci

Vymykáme sa tradičným kapelám na svadbu v tom, že máme v obľube s naším repertoárom experimentovať. Radi hráme klasické ľudové slovenské a české hity, ale snažíme sa do nášho repertoáru pridávať aj moderné hity, po ktorých je na svadbách stále väčší záujem. Okrem toho však vieme zahrať aj cigánske piesne, country, či dokonca rock and roll. Zakladáme si na tom, aby boli mladomanželia a svadobčania spokojní a preto sa na nás neváhajte obrátiť pri akejkoľvek otázke, či špeciálnej žiadosti.

Tak neváhajte a kontaktujte nás ihneď, aby ste si čím skôr zarezervovali termín! 0948 018 362  ludovahudba@slancikovci.sk

Poznáte nás z TV

Svadobná kapela s cimbalom v kombinácii s DJ

Ak nemáte dohodnutého DJ na svadbu, vieme Vám s tým pomôcť. Náš DJ má bohaté skúsenosti, je spoľahlivý a zodpovedný. Sme spolu zohratí, vieme sa navzájom dobre dopĺňať. Spojenie cimbalovej kapely so skúseným DJ-om je naozaj unikátny zážitok, ktorý vytvorí skvelú atmosféru a výbornú zábavu na parkete.

Polnočný program – čepčenie nevesty

V prípade záujmu o čepčenie, vieme pre našich klientov sprostredkovať aj starejšieho a zabezpečiť polnočný program čepčenia nevesty, ktorý je v poslednej dobe veľmi žiadaný a obľúbený. Je veľmi pekné vidieť, ako sa tradície vracajú naspäť a stávajú sa niečím vzácnym a výnimočným na moderných svadbách. Neváhajte sa na nás obrátiť s dodatočnými otázkami, sme tu pre Vás.

Zloženie svadobnej kapely Slančíkovci 🙂

Ján Slančík

Primáš

 1. husle, primáš, spev

Zuzana Slančíková

Kontrabas

Kontrabas, spev

Stanislav Snopko

Akordeón

Akordeón, spev

Milan Hronček

Cimbal

Cimbal, spev

Čo o nás povedali naši klienti 🙂

[wprevpro_usetemplate tid=“1″]

Pozrite si, ako sme to roztočili na svadbách!

Fotogaléria

Videogaléria

Ak máte záujem o Slančíkovcov na Vašej svadbe, ozvite sa nám prostredníctvom formuláru:

Do formuláru nám prosím uveďte:

1. Dátum (termín) a miesto (mesto) Vašej akcie

2. Čas – v ktorom Vám budú muzikanti k dispozícii (cca od – do)

3. Približný počet hostí (návštevníkov) – dôležité pre nás, kvôli veľkosti ozvučenia kapely.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa