Svadba2024-01-25T19:37:23+01:00

Živá hudba na Vašu svadbu

Živá cimbalovka na svadbu

Chystáte svadbu? Gratulujeme Vám 🙂 Nie je nič krajšie, ako pripravovať sa na svoj deň D, ktorý sa pre mnohých stane jedným z najkrajších dní v živote. Zaručene si želáte na svadobnej hostine vynikajúcu zábavu a aby ste sa Vy aj hostia do sýta vytancovali, vyspievali a poriadne zabavili.

Žúrka – tradičná, či netradičná svadba, je to jedno. Na každej musí byť predsa poriadna žúrka. Ako ju docieliť? My Vašich hostí roztancujeme, zabavíme a vyspievame!

Zavolajte si na to nás, hudobnú skupinu na svadbu Slančíkovci. Sme profesionáli v tejto oblasti, živú hudbu a s ňou aj perfektnú zábavu sme priniesli na množstvo svadieb. Pri rozhodovaní sa, či zvoliť na svadbu živú hudbu alebo nie sa zamyslite nad tým, že ten deň si už pravdepodobne nezopakujete a investícia do živej hudby sa Vám vráti v podobe krásnych spomienok aj o desiatky rokov neskôr.

TOP servis pre Vás:

 • Máme vlastné profesionálne ozvučenie.

Repertoár svadobnej kapely Slančíkovci

Vymykáme sa tradičným kapelám na svadbu v tom, že máme v obľube s naším repertoárom experimentovať. Radi hráme klasické ľudové slovenské a české hity, ale snažíme sa do nášho repertoáru pridávať aj moderné hity, po ktorých je na svadbách stále väčší záujem. Okrem toho však vieme zahrať aj cigánske piesne, country, či dokonca rock and roll. Zakladáme si na tom, aby boli mladomanželia a svadobčania spokojní a preto sa na nás neváhajte obrátiť pri akejkoľvek otázke, či špeciálnej žiadosti.

Tak neváhajte a kontaktujte nás ihneď, aby ste si čím skôr zarezervovali termín! 0948 018 362  ludovahudba@slancikovci.sk

Od roku 2019 hrávame na svadbách v 5 – člennom zložení s bicími.

Poznáte nás z TV

1. Svadobná kapela s cimbalom v kombinácii s DJ

Spojenie cimbalovej kapely so skúseným DJ-om je naozaj unikátny zážitok, ktorý vytvorí skvelú atmosféru a výbornú zábavu na parkete. Ak nemáte dohodnutého DJ na svadbu, vieme Vám s tým pomôcť. Náš DJ má bohaté skúsenosti, je spoľahlivý a zodpovedný. Sme spolu zohratí, vieme sa navzájom dobre dopĺňať.

Polnočný program – čepčenie nevesty

V prípade záujmu o čepčenie, vieme pre našich klientov sprostredkovať aj starejšieho a zabezpečiť polnočný program čepčenia nevesty, ktorý je v poslednej dobe veľmi žiadaný a obľúbený. Je veľmi pekné vidieť, ako sa tradície vracajú naspäť a stávajú sa niečím vzácnym a výnimočným na moderných svadbách. Neváhajte sa na nás obrátiť s dodatočnými otázkami, sme tu pre Vás.

Zloženie svadobnej kapely Slančíkovci 🙂

Ján Slančík

Primáš

 1. husle, primáš, spev

Zuzana Slančíková

Kontrabas

Kontrabas, spev

Stanislav Snopko

Akordeón

Akordeón, spev

Milan Hronček

Cimbal

Cimbal

Ján Kubaliak

Bicie

Bicie

Čo o nás povedali naši klienti 🙂

  review rating 5  Slančíkovci sú jednoducho perfektní, boli sme s nimi na našej svadbe maximálne spokojní! Komunikácia, organizácia, spev, hudba všetko super! Sú zárukou skvelej zábavy 🙂 Odporúčame! Ďakujeme 🙂

  thumb Alžbeta Antalicová
  5/17/2019

  review rating 5  Našu svadbu máme ešte stále v živej pamäti, rovnako ako jej celú organizáciu, keďže len nedávno sme sa vrátili zo svadobnej cesty. Úplne presne si pamätám postupnosť organizácie nášho dňa...v 8 mesačnom predstihu sme si zarezervovali Ľudovú hudbu SLANČÍKOVCI. Mali sme štastie...svadba bola v piatok. Inak by sme na nich mohli zabudnúť a prípravy spojené s kapelou by neprebiehali asi tak hladko... Sú to skvelí muzikanti a skutoční profíci. To možno aj iní...ale okrem toho sú výnimoční ľudia, ktorí každú svadbu urobia nezabudnuteľnou. Ich obrovský vklad na naše požiadavky mladomanželského tanca je tou najlepšou ukážkou. Nie sme typy, ktoré by tuctovo zobrali ako prvý tanec Eda Sheerena...SLANČÍKOVCI nám podľa nášho výberu ušili na mieru aranžmán, ktorý sme od nich vyžadovali....spojenie walzu a krucenej, že nemožné?? Prekrásne. Vďaka nim. A to bol len začiatok.. Bezproblemový priebeh svadby a ich profesionalita sa odzrkadľovala v bezchybnej spolupráci s DJ-om (žiadne lezenie si do kapusty s produkciou), ozvučenie a osvetlenie, ktoré parádne podčiarkli dôstojnosť svadby a prúd zábavy, jednoduchá, ale zároveň efektívna komunikácia pri dojednávaní podmienok........a to, že vám prídu zahrať kamkoľvek (pozrite ich FB), kedykoľvek (ak máte štastie a zmestili ste sa im do kalendára) a že držia slovo je samozrejmosť, čo u iných taktiež nebýva zvykom..... Apropo, v 2011 sme mali doposiaľ najlepšiu rodinnú oslavu – 50ku....mix pult mastrovali a na nástroje hrali SLANČÍKOVCI! Určite by sme opäť neváhali, a náš výber by bol jasný! ZUZKA, JANČI, STANLY, MIŇO – kapela je základ a ĽH SLANČÍKOVCI sú tutofka!!!

  thumb peter vodraska
  5/22/2019

  review rating 5  Milí Slančíkovci 😊 z celého srdca vám chceme poďakovať za skvelú atmosféru na našej svadbe, hrali ste úžasne, od ľudových, cigánskych až po moderné a DJ presne vedel čo a kedy zahrať 😊 PARKET VĎAKA VÁM HOREL 🔥 chceme vyzdvihnúť tiež prístup bol skvelý pred aj počas našej svadby, komunikácia na vysokej úrovni. Naši hostia z vás boli nadšení a my tiež ❤️ jedno veľké ďakujeme budeme len a len odporúčať 😊 Timka a Peťo Majerovci (Stará Lesná 20.07.2019)

  thumb Tímea Hossová
  9/17/2019

  review rating 5  Ďakujeme za veľmi dobrú svadobnú zábavu, na ktorej sa bavili všetky vekové kategórie. Druhú svadbu už snáď nebudem mať, ale ak náhodou 😬, tak si zase zavolám Slančíkovcov 😀👍🏼

  thumb Tomáš Štrba
  6/29/2019

  review rating 5  Títo hudobníci vedia spraviť super zábavu a atmosféru, keď hrajú a spievajú, tak tancuje všetko. Ak by bolo možné, tak im dám aj 10 hviezdičiek!!!!

  thumb Daniel Kovac
  8/05/2019

Pozrite si, ako sme to roztočili na svadbách!

Fotogaléria

Videogaléria

Ak máte záujem o Slančíkovcov na Vašej svadbe, ozvite sa nám prostredníctvom formuláru:

Do formuláru nám prosím uveďte:

1. Dátum (termín) a miesto (mesto) Vašej akcie

2. Čas – v ktorom Vám budú muzikanti k dispozícii (cca od – do)

3. Približný počet hostí (návštevníkov) – dôležité pre nás, kvôli veľkosti ozvučenia kapely.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa