Oslavy – nove2020-03-05T16:01:33+01:00

Hudba na oslavy

Jedinečné stretnutie ľudí, ktorých máte radi, na ktorých Vám záleží.
Na čo však nezabudnúť, aby oslava bola výborná? Jedlo, pitie, správni ľudia a …?!
No predsa : Nezabudnite na živú hudbu! = Slančíkovci

Hľadáte niečo originálne pre Vašu oslavu? Máte radi ľudovú ale aj populárnu hudbu? S našim tradično- netradičným repertoárom to u Vás roztočíme.
Dáme Vám energiu nám vlastnú, aby ste sa tešili na každé tanečné kolo.

S nami sa zabavíte do sýtosti! 🙂

Neváhajte a kontaktujte nás ihneď, aby ste si čím skôr zarezervovali termín! 0948 018 362  ludovahudba@slancikovci.sk

Poznáte nás z TV

Zloženie kapely na oslavu Slančíkovci 🙂

Ján Slančík

Primáš

 1. husle, primáš, spev

Zuzana Slančíková

Kontrabas

Kontrabas, spev

Stanislav Snopko

Akordeón

Akordeón, spev

Milan Hronček

Cimbal

Cimbal

Ján Kubaliak

Bicie

Bicie

Čo o nás povedali naši klienti 🙂

  review rating 5  Milí Slančíkovci 😊 z celého srdca vám chceme poďakovať za skvelú atmosféru na našej svadbe, hrali ste úžasne, od ľudových, cigánskych až po moderné a DJ presne vedel čo a kedy zahrať 😊 PARKET VĎAKA VÁM HOREL 🔥 chceme vyzdvihnúť tiež prístup bol skvelý pred aj počas našej svadby, komunikácia na vysokej úrovni. Naši hostia z vás boli nadšení a my tiež ❤️ jedno veľké ďakujeme budeme len a len odporúčať 😊 Timka a Peťo Majerovci (Stará Lesná 20.07.2019)

  thumb Tímea Hossová
  9/17/2019

  review rating 5  Slančíkovci sú jednoducho perfektní, boli sme s nimi na našej svadbe maximálne spokojní! Komunikácia, organizácia, spev, hudba všetko super! Sú zárukou skvelej zábavy 🙂 Odporúčame! Ďakujeme 🙂

  thumb Alžbeta Antalicová
  5/17/2019

  review rating 5  Ďakujeme za veľmi dobrú svadobnú zábavu, na ktorej sa bavili všetky vekové kategórie. Druhú svadbu už snáď nebudem mať, ale ak náhodou 😬, tak si zase zavolám Slančíkovcov 😀👍🏼

  thumb Tomáš Štrba
  6/29/2019

  review rating 5  Našu svadbu máme ešte stále v živej pamäti, rovnako ako jej celú organizáciu, keďže len nedávno sme sa vrátili zo svadobnej cesty. Úplne presne si pamätám postupnosť organizácie nášho dňa...v 8 mesačnom predstihu sme si zarezervovali Ľudovú hudbu SLANČÍKOVCI. Mali sme štastie...svadba bola v piatok. Inak by sme na nich mohli zabudnúť a prípravy spojené s kapelou by neprebiehali asi tak hladko... Sú to skvelí muzikanti a skutoční profíci. To možno aj iní...ale okrem toho sú výnimoční ľudia, ktorí každú svadbu urobia nezabudnuteľnou. Ich obrovský vklad na naše požiadavky mladomanželského tanca je tou najlepšou ukážkou. Nie sme typy, ktoré by tuctovo zobrali ako prvý tanec Eda Sheerena...SLANČÍKOVCI nám podľa nášho výberu ušili na mieru aranžmán, ktorý sme od nich vyžadovali....spojenie walzu a krucenej, že nemožné?? Prekrásne. Vďaka nim. A to bol len začiatok.. Bezproblemový priebeh svadby a ich profesionalita sa odzrkadľovala v bezchybnej spolupráci s DJ-om (žiadne lezenie si do kapusty s produkciou), ozvučenie a osvetlenie, ktoré parádne podčiarkli dôstojnosť svadby a prúd zábavy, jednoduchá, ale zároveň efektívna komunikácia pri dojednávaní podmienok........a to, že vám prídu zahrať kamkoľvek (pozrite ich FB), kedykoľvek (ak máte štastie a zmestili ste sa im do kalendára) a že držia slovo je samozrejmosť, čo u iných taktiež nebýva zvykom..... Apropo, v 2011 sme mali doposiaľ najlepšiu rodinnú oslavu – 50ku....mix pult mastrovali a na nástroje hrali SLANČÍKOVCI! Určite by sme opäť neváhali, a náš výber by bol jasný! ZUZKA, JANČI, STANLY, MIŇO – kapela je základ a ĽH SLANČÍKOVCI sú tutofka!!!

  thumb peter vodraska
  5/22/2019

  review rating 5  Títo hudobníci vedia spraviť super zábavu a atmosféru, keď hrajú a spievajú, tak tancuje všetko. Ak by bolo možné, tak im dám aj 10 hviezdičiek!!!!

  thumb Daniel Kovac
  8/05/2019

Pozrite si, ako sme to roztočili na oslavách!

Fotogaléria

Videogaléria

Ak máte záujem o Slančíkovcov na Vašej oslave, ozvite sa nám prostredníctvom formuláru:

Do formuláru nám prosím uveďte:

1. Dátum (termín) a miesto (mesto) Vašej akcie

2. Čas – v ktorom Vám budú muzikanti k dispozícii (cca od – do)

3. Približný počet hostí (návštevníkov) – dôležité pre nás, kvôli veľkosti ozvučenia kapely.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa